HİZMETLER

Gülümsemeniz en kıymetli hazineniz.

Beyazlatma (bleaching)
Zaman içerinde çeşitli sebeplerle (yaş, sigara,çay kahve,renkli yiyecek ve içecekler ,kanal tedavisi,travma v.s) rengi koyulaşan doğal dişlerin kimyasal yöntemle renginin ağartılması işlemidir. Canlılığını kaybetmemiş dişlere yapılan uygulama 2’ye ayrılır.

İmplant

 

İmplant, eksik diş veya dişlerin fonksiyon ve estetiğini geri kazandırmak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen titanyum bir vidadir. Diş eksikliğinin durumuna göre sabit protez yaptıramayacak hastalara uygulanabildiği gibi, köprü yaptırmak için sağlıklı dişlerini küçülttürmek istemeyen hastalara da uygulanan,son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşmış bir tedavi seçeneğidir.

 

 

 

Protez

 

Hareketli Protez

Hareketli protez, diş eksikliğinin çok olduğu durumlarda genellikle sabit protez yapılamadığı durumlarda, yapılan protez tipidir.

Halk arasında damaklı protez olarak da bilinir.

 

 

Dolgu

 

Dişleriniz tatlı yerken, soğuk bir şeyler içerken sızlıyorsa, dilinize takılan bir boşluk varsa, yediğiniz gıdalar hep aynı bölgede birikiyorsa yani hep aynı dişlerin arasına sıkışıyorsa ya da bu şikayetlerin hiçbirisi yok ama diş hekimi muayenesinde çürük tespit etmişse dolgu yapılmalıdır.

Kanal Tedavisi

 

0 yaş ile 12 yaş arası çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı gelişimini ve korunmasını sağlayan diş hekimliği dalıdır. Genel olarak dolgu , kanal tedavisi, çekim gibi erişkinlerdeki tedavilerin yanı sıra travma tedavileri,flor ve yer tutucu uygulamalarını da içermektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
Cerrahi Diş Çekimi